güneş tutulması

Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece yarısı Türkiye saatiyle saat: 00:04 Güneş Tutulması meydana gelecek. Ancak tam tutulma olmadığı için etkisi çok kuvvetli olmayacak. Buna karşılık tutulma anında Satürn ile kuvvetli etkileşim içinde bulunuyor ve Satürn etkisi güçlü hissedilecek.
Gençlerle ilgili sorunların önem kazanacağını işaret eden gökyüzünün konumu eğitimle ilgili yapılacağını gösteriyor.
İletişim araçları ve haberleşme sistemiyle ilgili değişikliğe zorlayan olayların meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu basın ve her türlü yayıncılıkla ilgili yeni disiplinlerin ortaya çıkacağını ve düşünce biçimini değiştirmeye zorlayacağını gösteriyor.
İkizler Burcunun 11 derecesinde meydana gelecek olan Güneş Tutulması en fazla 31 Mayıs 4 Haziran günleri arasında doğun İkizler ile 2-6 Aralık günleri arasında doğmuş olan Yayları etkileyecek.
Satürn'ün kuvvetli etkisi altında bulunan Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlaklar da tutulma anında Satürn uyandığı için yaşantılarında değişiklik yapma arzusunu kuvvetli hissedecekler. Geleceğe yönelik kaygılar artabilir ve bununla bağlantılı olarak dirayet, irade ve güç gerektiren konular ortaya çıkabilir.

Yasemin Boran